S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Výběrové řízení - velitel vojsk

+7
vypravci
sadal
Edie
haanny10
Cody
Marek9
Eximius
11 posters

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Eximius 22/12/2007, 14:18

Protože se náš současný generál rozhodl z objektivních důvodů k novému roku rezignovat na svou funkci, vypisuji tímto nové výběrové řízení na pozici Velitele vojsk (Legati). Pokud máte dostatek zkušeností a hýříte aktivitou, posílejte prosím své přihlášky zprávou přímo mě.

Zde na foru očekávám bouřlivou diskuzi s návrhy jednotlivých jmen, neboli koho byste chtěli v této funkci vidět vy osobně.
Eximius
Eximius
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 42
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Marek9 22/12/2007, 16:39

tak až bude výběrové řízení ukončeno,tak jsem dej jména hráčů a můžeme hlasovat.
Marek9
Marek9
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 215
Join date : 02. 10. 07
Location : Rakovník

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Cody 22/12/2007, 17:18

Marek9 napsal:tak až bude výběrové řízení ukončeno,tak jsem dej jména hráčů a můžeme hlasovat.

Souhlasím:)
Formou hlasování to bude nejlepší, ať žije demokracie:)
Cody
Cody

Po?et p?ísp?vk? : 182
Join date : 02. 11. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Marek9 22/12/2007, 17:43

jj,a pak definitivně rozhodne Eximius,ale je to na něm
Marek9
Marek9
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 215
Join date : 02. 10. 07
Location : Rakovník

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  haanny10 22/12/2007, 17:52

jj taky si myslím, nejdřív by jsme měli hlasovat my jakožto celá aliance a pak rozhodne Eximius. Ale já se nezúčastním.
haanny10
haanny10

Po?et p?ísp?vk? : 181
Join date : 28. 10. 07
Age : 30
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Cody 22/12/2007, 18:02

haanny10 napsal:jj taky si myslím, nejdřív by jsme měli hlasovat my jakožto celá aliance a pak rozhodne Eximius. Ale já se nezúčastním.

Nezúčasníš se čeho? Hlasování?
Cody
Cody

Po?et p?ísp?vk? : 182
Join date : 02. 11. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Eximius 22/12/2007, 18:06

Já jsem chtěl, abyste sem psali návrhy, kdo by tu funkci měl podle vás vykonávat. Pak teprve můžeme o něčem hlasovat. A navíc dotyčný musí mít o tuto funkci v první řadě zájem ...
Eximius
Eximius
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 42
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Cody 22/12/2007, 19:12

Ještě nejsem zcela přesvědčen, ale uvažuji o tom, že bych se do v. řízení přihlásil. Zkušeností moc nemám z důvodu, že server 12 je můj první, a můj věk není také vysoký, takže mé vyjadřovací schopnosti také značně pokulhávají, ale vzhledem k mé aktivitě, populaci a myslím si slušné armádě bych nějakou procentní šanci mít mohl...

Zatím chlapi,
Cody king
Cody
Cody

Po?et p?ísp?vk? : 182
Join date : 02. 11. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Edie 22/12/2007, 20:16

no takže nechci tedy ted jmenovat nějaká jména ale podle by generál měl vědět do čeho jde (což by měl možná eximus připomenout jaké jsou povinnosti generála), měl by mít popku na 1000, měl by býti zaměřený hodně na armádu, ne na popkaření a spíš by to měl být germán nebo říman (páč si myslim že galové jsou spíš defenzivnější, ale nemusí to tak vždycky být)... myslim že věk zas tak nerozhoduje ale určitě by měl být zkušený z jiných sserverů.... Smile
Edie
Edie

Po?et p?ísp?vk? : 142
Join date : 27. 10. 07
Age : 32
Location : Jablonné nad Orlicí

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Cody 22/12/2007, 20:24

Edie napsal:no takže nechci tedy ted jmenovat nějaká jména ale podle by generál měl vědět do čeho jde (což by měl možná eximus připomenout jaké jsou povinnosti generála), měl by mít popku na 1000, měl by býti zaměřený hodně na armádu, ne na popkaření a spíš by to měl být germán nebo říman (páč si myslim že galové jsou spíš defenzivnější, ale nemusí to tak vždycky být)... myslim že věk zas tak nerozhoduje ale určitě by měl být zkušený z jiných sserverů.... Smile

No, do čeho jdu mohu pouze odhadnout, zkušenosti z jiných servrů nemám, pop. mám nad 1000 a útočnou army mam stejnou jako pop. a obranou army mam zhruba o 1000jednotkách.
Cody
Cody

Po?et p?ísp?vk? : 182
Join date : 02. 11. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Eximius 22/12/2007, 20:57

Edie napsal:no takže nechci tedy ted jmenovat nějaká jména ale podle by generál měl vědět do čeho jde (což by měl možná eximus připomenout jaké jsou povinnosti generála), měl by mít popku na 1000, měl by býti zaměřený hodně na armádu, ne na popkaření a spíš by to měl být germán nebo říman (páč si myslim že galové jsou spíš defenzivnější, ale nemusí to tak vždycky být)... myslim že věk zas tak nerozhoduje ale určitě by měl být zkušený z jiných sserverů.... Smile

To je jen část požadavků, na civilizaci ani popce tolik nezáleží. Důležité je aby takovýto člověk měl dostatek času na travian, hrál aktivně a často a alespoň trochu u toho přemýšlel. Hlavní úlohou velitele armády je podle mě dobrá organizace útoků, nebo podpor. Musí umět vybrat nejvhodnější variantu a tu pak všem oznámit, samozřejmě po dohodě s ostatním vedením.
Eximius
Eximius
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 42
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Marek9 22/12/2007, 21:19

já bych bralSadalaMá největší army,ale jestli bude chtít to je otázka
Marek9
Marek9
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 215
Join date : 02. 10. 07
Location : Rakovník

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  sadal 22/12/2007, 23:14

Marek9 napsal:já bych bralSadalaMá největší army,ale jestli bude chtít to je otázka
Děkuji za důvěru ale raději zůstanu bez funkce z důvodu že na s7 dělám velitele, diplomata a v uskupení aliancí ještě pobočníka a to mi zabírá hodně času tak tady bych se tomu nemohl tolik věnovat ... no a jestli mám největší army tak to si nejsem tak jistý...
sadal
sadal

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 17. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Marek9 22/12/2007, 23:25

sadal napsal:
Marek9 napsal:já bych bralSadalaMá největší army,ale jestli bude chtít to je otázka
Děkuji za důvěru ale raději zůstanu bez funkce z důvodu že na s7 dělám velitele, diplomata a v uskupení aliancí ještě pobočníka a to mi zabírá hodně času tak tady bych se tomu nemohl tolik věnovat ... no a jestli mám největší army tak to si nejsem tak jistý...

škoda.Tak patříš mezi členy z největší armou.ASpoň si to myslím
Marek9
Marek9
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 215
Join date : 02. 10. 07
Location : Rakovník

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  vypravci 23/12/2007, 12:08

hm osobne bych se primlouval za Codyho skutecne je tu dost casu a asi ma i solidni utocnou silu.JInak by ovsem bylo logictejsi aby generala delal nekdo kdo ma hafo utocnych jednotek a to by meli byt ti co maji megacrop nebo multicrop,protoze ti to uzivi,my ostatni pokud mame mit dostatek jednotek na obranu,momentalne tolik kolik je popka,pokud jsem to spravne zachytil jsme v utoku nevyuzitelni ale rad bych se pletl.Ja osobne mam tedy utocnou armadu o zanedbatelne sile ale na to uz jsem upozornoval kdysi ze to tak bude koneckoncu vedeni to vi(viz troopentool).Tak to je jen muj skromny i kdyz mozna delsi prispevek do teto debaty.Jinak ja o tuto funkci nemam zajem nemel bych na ni dostatek casu a asi ani organizacni schopnosti:(

vypravci

Po?et p?ísp?vk? : 97
Join date : 12. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Cody 23/12/2007, 12:21

vypravci napsal:hm osobne bych se primlouval za Codyho skutecne je tu dost casu a asi ma i solidni utocnou silu.JInak by ovsem bylo logictejsi aby generala delal nekdo kdo ma hafo utocnych jednotek a to by meli byt ti co maji megacrop nebo multicrop,protoze ti to uzivi,my ostatni pokud mame mit dostatek jednotek na obranu,momentalne tolik kolik je popka,pokud jsem to spravne zachytil jsme v utoku nevyuzitelni ale rad bych se pletl.Ja osobne mam tedy utocnou armadu o zanedbatelne sile ale na to uz jsem upozornoval kdysi ze to tak bude koneckoncu vedeni to vi(viz troopentool).Tak to je jen muj skromny i kdyz mozna delsi prispevek do teto debaty.Jinak ja o tuto funkci nemam zajem nemel bych na ni dostatek casu a asi ani organizacni schopnosti:(

Díky vypravci:), jestli tu jsem dost času tak to nevím tak max. 2hod denně. No tak snažím se jít do útočné aji obranné...škoda, že na to nemáš čas mohli jsme v rámci naší OPS udělat duo generála:D))
Cody
Cody

Po?et p?ísp?vk? : 182
Join date : 02. 11. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Eximius 23/12/2007, 12:47

Takže to vypadá, že zatím máme dva horké kandidáty. Cody má zájem o funkci prvního velitele vojsk a Edie by ho doplnil jako jeho zástupce. Pokud se nikdo během dneška už do soutěže nepřihlásí, jmenuji tyto dva hráče do jejich funkcí zítra. lol!
Eximius
Eximius
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 42
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Cody 23/12/2007, 12:54

Eximius napsal:Takže to vypadá, že zatím máme dva horké kandidáty. Cody má zájem o funkci prvního velitele vojsk a Edie by ho doplnil jako jeho zástupce. Pokud se nikdo během dneška už do soutěže nepřihlásí, jmenuji tyto dva hráče do jejich funkcí zítra. lol!

Dodatek:
Ještě bych podotkl, že Flooty by měl taky zauvažovat...rači bych na místě generála viděl flootyho:) má nej off a pop....Smile
Cody
Cody

Po?et p?ísp?vk? : 182
Join date : 02. 11. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Flooty 23/12/2007, 13:09

Já bych na to asi neměl nervy. Už takhle na travianu strávim fůru času a ve funkci generála bych musel znát rozmístění všech hráčů, co na který světový straně komu hrozí, vymejšlet, kdo komu pošle podpory, pak se dohadovat že je neposlal na čas... to se radši budu učit na státnici Very Happy Každopádně pokud mě někdo požádá o radu nebo pomoc, klidně sdělím svůj názor. Takže pokud by se hledal kandidát na funkci "šedá eminence pro zákulisní vojenské praktiky a vyjednávání" tak bych to vzal Laughing
Flooty
Flooty

Po?et p?ísp?vk? : 29
Join date : 02. 10. 07
Age : 39
Location : Malá Skála (u Liberce)

http://www.musicfoto.net

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  haanny10 23/12/2007, 13:23

Já osobně doporučuji Codyho, docela ho znám, jelikož s ním chodím do třídy a také vím, že by tuto funkci chtěl dělat a dal by do toho určitě maximum. Wink
haanny10
haanny10

Po?et p?ísp?vk? : 181
Join date : 28. 10. 07
Age : 30
Location : Přerov

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Cody 23/12/2007, 13:47

haanny10 napsal:Já osobně doporučuji Codyho, docela ho znám, jelikož s ním chodím do třídy a také vím, že by tuto funkci chtěl dělat a dal by do toho určitě maximum. Wink

No to jo, ale po flootyho příspěvku začínám mít pochybnosti...
Znát kde kdo je na jaké straně atd Laughing ?!? omg....))
Cody
Cody

Po?et p?ísp?vk? : 182
Join date : 02. 11. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Eximius 23/12/2007, 14:18

Flooty napsal:Já bych na to asi neměl nervy. Už takhle na travianu strávim fůru času a ve funkci generála bych musel znát rozmístění všech hráčů, co na který světový straně komu hrozí, vymejšlet, kdo komu pošle podpory, pak se dohadovat že je neposlal na čas... to se radši budu učit na státnici Very Happy Každopádně pokud mě někdo požádá o radu nebo pomoc, klidně sdělím svůj názor. Takže pokud by se hledal kandidát na funkci "šedá eminence pro zákulisní vojenské praktiky a vyjednávání" tak bych to vzal Laughing

Ano, takovýto přehled by měl mít každý hráč vedení. Ale na druhou stranu všeho moc škodí, není možný vědět a pamatovat si úplně všechno. Velitel vojk by měl mít alespoň základní přehled o rozmístění naší aliance na mapě a jejich sousedech. To není nic složitého, stačí si zapnout travmap. Důležité je aby měl strategické a taktické uvažování a uměl uspořádat efektivní obranu i útok.
Eximius
Eximius
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 42
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  vypravci 23/12/2007, 15:19

nu uvidime jak se veci ohledne toho kolik budu mit casu na travian vyvinou jsem taky ochoten pomoci i radou ackoli co se toho tyce jsou tu vetsinou zkusenejsi,pokud pujde o obranu tak se rad zapojim,i ja se samozrejme budu snazit
mit i nejake ofenzivni jednotky ale spis pocitam s tim ze to bude tak stezi na lup a to jeste stezi,ale tak pripadne pokud pujde o fake utoky mozna,jinak na to nemam a ani nebudu mit sanci mit armadu se kterou by se dalo ucelne utocit:(

vypravci

Po?et p?ísp?vk? : 97
Join date : 12. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty generál

Příspěvek  Hidalgo 23/12/2007, 15:20

Mám pocit,že o obranu/podporu/ si dokáže snad každý napsat.Zdá se mi ,že zatím to docela funguje a podpory se někdy nahromadí až moc.Takže se spíše jedná o promyšlené,koordinované a naplánované útoky.Pokud má Cody zájem,dejte mu to.Chlap se zájmem o činnost dokáže divy a možná nás všechny příjemně překvapí.Zkušení poradci se mu již rýsují,takže jsem pro. Very Happy
Hidalgo
Hidalgo

Po?et p?ísp?vk? : 17
Join date : 02. 12. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  vypravci 23/12/2007, 15:25

ja jsem take pro a pral bych mu v tomto hodne uspechu pokud bude jmenovan a tot tak vse budu se zajmem sledovat jak se nam bude darit,predam mu pocty svych utocnych jednotek a tot tak vse pokud me necim malym poveri,ci pripadne me zapoji do neceho vetsiho,budu k dispozici:)

vypravci

Po?et p?ísp?vk? : 97
Join date : 12. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 1 z 2 1, 2  Next

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru