S.P.Q.R.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Výběrové řízení - velitel vojsk

+7
vypravci
sadal
Edie
haanny10
Cody
Marek9
Eximius
11 posters

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Cody 23/12/2007, 16:20

Díky chlapáci za důvěru, moc si toho vážím...budete-li mi pomáhat vašemi radami, tak si myslím, že by neměl být problém!...To už rovnou můžeme udělat nějakou radu starších, kde by probíhalo hlasování apod.Smile
Cody
Cody

Po?et p?ísp?vk? : 182
Join date : 02. 11. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty ahoj

Příspěvek  Edie 23/12/2007, 16:44

nechci se tady nějak rozepisovat ale asi chci napsat že jsem poctěn funkcí stejně jako Cody lol! no a já osoběně, ikdyž budu jen zástupce, se budu co nejvic snažit pro dobro aliance... a doufám, že nás bude aliance co nejmín potřebovat a všechno se vyřeší diplomaticky (né aby to vypadalo že jsem línej Laughing)... páč ve válce trpí obě strany takže caw
Edie
Edie

Po?et p?ísp?vk? : 142
Join date : 27. 10. 07
Age : 32
Location : Jablonné nad Orlicí

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  sadal 23/12/2007, 23:18

Eximius napsal:
Flooty napsal:Já bych na to asi neměl nervy. Už takhle na travianu strávim fůru času a ve funkci generála bych musel znát rozmístění všech hráčů, co na který světový straně komu hrozí, vymejšlet, kdo komu pošle podpory, pak se dohadovat že je neposlal na čas... to se radši budu učit na státnici Very Happy Každopádně pokud mě někdo požádá o radu nebo pomoc, klidně sdělím svůj názor. Takže pokud by se hledal kandidát na funkci "šedá eminence pro zákulisní vojenské praktiky a vyjednávání" tak bych to vzal Laughing

Ano, takovýto přehled by měl mít každý hráč vedení. Ale na druhou stranu všeho moc škodí, není možný vědět a pamatovat si úplně všechno. Velitel vojk by měl mít alespoň základní přehled o rozmístění naší aliance na mapě a jejich sousedech. To není nic složitého, stačí si zapnout travmap. Důležité je aby měl strategické a taktické uvažování a uměl uspořádat efektivní obranu i útok.

měl by mít přehled hlavně o všem a hlavně by tu měl trávit dost času a jak tady Cody někde psal tak je tu cca 2h denně a to na generála je dost málo... tato hra obnáší všechen volný čas...
sadal
sadal

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 17. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Eximius 24/12/2007, 11:51

Protože se do výběrového řízení přihlásil jen jeden člověk (dlaší na post jeho zástupce) a všichni s nimi souhlasíte a podporujete je, je zbytečné organizovat hlasování. Proto přeji Codymu a Ediemu hodně pevných nervů a hodin strávených u travianu Very Happy
Eximius
Eximius
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 42
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Eximius 31/12/2007, 15:11

Protože nás Cody opustil Sad , musíme najít nového velitele vojsk. Prozatím bych do této funkce jmenoval Edieho (pokud bude souhlasit tak i natrvalo), jako současného zástupce. Takže kdo máte o funckci velitele, případně zástupce zájem, pište.

P.S. nehlaste se všichni Rolling Eyes
Eximius
Eximius
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 42
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Marek9 31/12/2007, 15:45

Čau,zkusim to,zkušenosti mám a chtěl bych pomoci.Pokusím se zapojit všechny.To potom kdyžtak napíšu.
Marek9
Marek9
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 215
Join date : 02. 10. 07
Location : Rakovník

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Eximius 1/1/2008, 13:32

Takže to vypadá, že se nikdo další o funkci ve vedení nazajímá, proto jsem se rozhodl Marka9 jmenovat do funkce velitele vojsk. Doufám že v ní vydrží déle než Cody Surprised
Eximius
Eximius
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 42
Join date : 02. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  vratnasek 1/1/2008, 15:52

JJ taky doufám,že to Markovi vydrží trochu déle než Codymu,který se na křesle legáti bohužel moc dlouho neohřál.

vratnasek

Po?et p?ísp?vk? : 4
Join date : 10. 12. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Barry 1/1/2008, 19:44

hmm tjn ale tak uz to chodi ale stve me ze se ty generalove tak stridaji Sad
Barry
Barry

Po?et p?ísp?vk? : 301
Join date : 02. 10. 07
Age : 31
Location : severní morava - kousek u šumperka

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Marek9 1/1/2008, 20:18

jak už jsem řekl,v této ali budu,do kdy kdy tu budou aktivní lidi.
Legáty budu dokdy,kdy bude se mnou min 1/2 lidí nespokojena,nebo mě vedení z této funkce nevyhodí
Marek9
Marek9
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 215
Join date : 02. 10. 07
Location : Rakovník

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  vypravci 2/1/2008, 01:36

hehe to je dobre,prave ses upsal na dozivoti:D

vypravci

Po?et p?ísp?vk? : 97
Join date : 12. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Edie 2/1/2008, 03:07

vypravci napsal:hehe to je dobre,prave ses upsal na dozivoti:D

na doživotí tejhle ali.... jestli nás LEGI nepošle ke dnu Laughing
Edie
Edie

Po?et p?ísp?vk? : 142
Join date : 27. 10. 07
Age : 32
Location : Jablonné nad Orlicí

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  sadal 2/1/2008, 03:33

Edie napsal:
vypravci napsal:hehe to je dobre,prave ses upsal na dozivoti:D

na doživotí tejhle ali.... jestli nás LEGI nepošle ke dnu Laughing

mě určitě ne!!! Twisted Evil a je vidět jak se k tomu stavíš udělej pořádnou armádu a běž do nich...
sadal
sadal

Po?et p?ísp?vk? : 71
Join date : 17. 10. 07

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Marek9 2/1/2008, 14:04

myslíš???těch aktivních tu moc neni a až budu vědět,že to odejde,tak to tady nebude mít cenu.
Marek9
Marek9
Admin

Po?et p?ísp?vk? : 215
Join date : 02. 10. 07
Location : Rakovník

Návrat nahoru Goto down

Výběrové řízení - velitel vojsk - Stránka 2 Empty Re: Výběrové řízení - velitel vojsk

Příspěvek  Sponsored content


Sponsored content


Návrat nahoru Goto down

Strana 2 z 2 Previous  1, 2

Návrat nahoru


 
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru